Toz Kömür

20 yıla aşkın iş tecrübesimiz ile hizmet sunmaktayız.

Toz Kömür Kullanım Alanları:
Çimento fabrikaları, şeker fabrikaları, kireç fabrikaları , tekstil fabrikaları ve stokerli (ızgarasız) sistemli ısınma ihtiyaçlarında veya sanayi amaçlı olarak toz kömür kullanılabilir. Termik santrallerde kullanılacak olan kömür tozu, özel bir değirmenle öğütülür. Elde edilen kömür pudra inceliğindedir. Öğütülmüş kömür tozu, termmik santrallerde elektrik üretimi için kullanılabilir.

Referanslarımız :

Aşkale Çimento , Arkoz Çimento , Van Çimento Fabrikası . . .

Ferrosilico Manganez

“Silico-manganez, daha güçlü bir deoksidize edici olan ve çeliğin bazı mekanik özelliklerini iyileştirmeye yardımcı olan ek silikonu ekler. Gümüş renkli metalik yüzeyli topaklı bir malzemedir. Silico Manganez’in ana üreticileri Hindistan ve Çin’de bulunmaktadır”
Ortadoğu Ülkelerine ve Ülkemize Ayda 100.000 Ton İthal ve İhraç Yaparak Türkiye Ekonomisine Döviz kazandırarak devam etmekteyiz.

İnşaat

Yapı Denetim sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 1990 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz. Ülke içi Toki ihale çalışmaları ,Otel v.b birçok alanda faaliyetlerimiz sürmektedir.Son yıllarda Kentsel dönüşüme katkı sunarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve güvenilir yapılar sunmaktayız.

Gıda Sektörü

1970 yılında Erzurum ilinde kurulacak olan Doğu Yağ San. ve Tic. A.Ş. sanayi kuruluşunun kurucu ortakları arasında bulunan ATAGENÇ Ticaret, 1992 yılında şirketin %70 çoğunluk hissesini alarak yıllık 35.000 ton margarin ve ayçiçek yağı üretiminde bulunan firmanın yurt içi ve yurtdışı faaliyetlerini başarıyla sürdürmüştür.

Kurumsallaşma çalışmaları neticesinde, Genç Ticaret olarak kurulan şirketimiz 1996 yılında faaliyetlerine ATAGENÇ olarak sürdürmeye başlamış ve bu ünvanı almıştır. 

Kısa sürede büyük mesafeler katedip, genişleyen gıda sektöründe hedeflediği satış ve ciro hedeflerine ulaşmıştır.

WhatsApp chat